ANA SAYFA   ►   

 

Hakkımızda ►   

 

Cami Isıtma Sistemleri

 

Cami Serinletme 

 

Cami Sıcak Su Sistemi 

 

Merkezi Cami Süpürgesi

 

Tekliflendirme  ►   

 

Firmamızın Tarihi  ►   

 

Bilgisayarlı Pano  ►   

 

Satınalma Rehberi  ►   

 

Cami Isıtma Malzemeleri  ►   

 

Urun Bröşürü - Klavuzlar  ►   

 

Haberler - Fuarlar  ►   

 

Cami Isıtma Mlz. Fiyatları  ►   

   

Sık Sorulan Sorular  ►   

   

Cami Isıtma Filmi Nedir?   

   

Cami Isıtmada Tüketim  ►   

   

Parke Altı Isıtma  ►   

 
   
konerji yerden ısıtma sistemleri  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONERJİ ; Camii - Cemaat Isıtma Sistemleri : ( Halı Altı Isıtma ve Serinletme )

 

KONERJİ Müh.Ltd.Şti. Cami halı altı ısıtma sistemleri yanında camiler için merkezi toz emme sistemi ,sıcak su ve halı altı serinletme sistemlerinin kurulumlarını da gerçekleştirmektedir.

Firmamızın kurucu ortaklarının çeyrek asırlık yerden ısıtma mühendislik ve uygulama tecrübesi ile Türkiye yanında yurt dışında da hizmetinizdeyiz.

 

cami ısıtma sistemleri karbon folyolu , elektrik kablolu yada sulu-borulu olarak yapılabilir.

KONERJİ HALI ALTI ISITMA SİSTEMLERİ

Karbon Folyo Halı altı ısıtma

Kullanılan yada kullanıma hazır camiler için ucuz ve pratik bir ısıtma yöntemidir.

Kablolu Halı Altı Isıtma

Kablolu ısıtma sistemi , karbon ısıtıcı folyo gibi direkt elektrikle çalışır. Uygulama üzerine şap atılır.

Sulu-Borulu Halı Altı Isıtma-Serinletme

Borulu ısıtma sistemi doğalgaz , katı yakıtlı kazan yada ısı pompası ile çalışır. Uygun dizayn ve uygulama ile serinletmede sağlanır.

cami ısıtma sistemleri

 

Cami Isıtma Sistemlerimiz:

 Camilerin ısıtılması için 3 ayrı yerden ısıtma sistemi kullanılır.

Borulu yerden ısıtma ,

Kablolu yerden ısıtma

Karbonik film ile zeminden ısıtmadır.

 Camilerde caminin bütün hacmini ısıtmak nerdeyse imkansızdır bu nedenle sadece cemaatin ibadet ettiği hacmin ısıtılması yeterli olmaktadır.    Cemaatin ibadet ettiği alan 200 cm.yi geçmediğinden burayı ısıtmanın en uygun yolu yerden ısıtmadır. Başka hiçbir ısıtma şekli camilerde cemaat ısıtılmasını yerden ısıtmadan daha iyi ve daha ucuz yapamaz.

Günümüzde uygulama ve kullanım kolaylığı nedeniyle karbon filmler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

 

cami halı altı ısıtma ve borulu ısıtma - serinletmede 16 yıllık uzmanlığımızdan yararlanın

Cami-Cemaat Isıtma Sistemlerimiz :

karbon film ile cami ısıtma , karbonik folyo ile cami ısıtma , karbon film , halı altı ısıtma , halı altı cami ısıtma

Karbonik Folyo ( Film ) ile Cami Isıtma :

 Kesikli kullanım için çok uygundur. Özellikle camile için en iyi çözümdür. Sistem bütün gün çalışmadan gerekli konforu sağlar. Camilerde sadece cemaat yada ayağın ısıtılması ibadet için yeterli olduğundan namaz saatlerinden belirli bir süre çalıştırılması ve namaz sonrası kapatılması mümkündür.

Kullanımda olan camilerde de uygulanabilir. Kurulumu son derece kolaydır. Elektriksel güç için ana beslemenin kontrol edilmesi gereklidir.

Saf saf istenen bölgenin ısıtılması kolayca sağlanır.

Termostat kontrollü olarak çalıştırılmalıdır.

   
camilerde sadece cemaatin ayak ve diz bölgesinin ısıtılması yeterlidir.

Karbonik Folyo Nereye , Nasıl Döşeniyor ?

Camilerimizin tabanı ya beton yada tahtadır. Tahta yada çıplak beton üzerine önce ısı ve nem yalıtımı amacı ile ısıtma yapılan bütün alana alüminyum lamineli PE ısı yalıtım paneli döşenir. Bu yalıtımın üzerine karbonik ısıtıcı folyomuz döşenir. Yani ısıtıcı folyomuz halının hemen altında bulunur. Isıtma folyosu 80 cm olarak kullanılır . Safların genişliği 125-130 cm olmasına rağmen 80 cm.lik bölümünde ısıtıcı folyo uygulanır , bunun nedeni ayak ve diz bölgesinin ısıtılması ile üşüme hissinin ortadan kaldırılmasıdır. Camilerde halı üst sıcaklığı 20-25 C arasında gerçekleşir. Isınma süresi o andaki halı sıcaklığına yani ortam sıcaklığına bağlıdır.

   
cami ısıtma , cami zemin ısıtma , halı altı ısıtma , halı ısıtma

Kablolu yerden ısıtma

Kesikli kullanım için çok uygun değildir. Şap içerisinde kalması gerektiğinden ısıtma süresi karbonik filmlere göre daha uzundur. İnşaat aşamasında uygulanır.

Kablolu cami ısıtma sistemi uzun ömürlü ve son derece güvenlidir. Daha çok küçük ve orta ölçekli camilerin ısıtılması için uygundur.

Kablolu ısıtma sistemimiz sadece inşaat halinde olan camilerimizde son şaptan önce uygulanabilir.

Isıtıcı kablolarımız 10 yıl , termostatlarımız 2 yıl garantilidir.

   

Borulu Yerden ısıtma

Borulu Yerden Serinletme

Sürekli olarak açık kalmalıdır. Sistem enerji beslemesinin ucuz olduğu yerlerde tercih edilir. Bütün taban homojen olarak ısınır. Boru döşeme miktarları için bölgesel seçim yapılır. Borulu cami ısıtma sistemi kömürlü kalorifer kazanı , doğalgaz kazanı yada ısı pompası ile çalıştırılır. 24 saat düşük sıcaklıkta besleme gerektirir . Borulu zemin ısıtma inşaat halinde uygulanır. Sistem üzeri şapla kapatılır.

 

 

Yeni Ürün !   TÜRKİYE İMALATI KARBONİK ISITMA FOLYOSU

GÜNEY KORE'DEN İTHAL EDİLEN VE ÜLKEMİZDE PEK ÇOK ALANDA ISITMA İÇİN KULLANILAN KARBON FİLM ISITICI ARTIK TÜRKİYE'DE ÜRETİLİYOR!

TÜM TESTLERDEN GEÇİRDİĞİMİZ KARBONİK ISITICI FİLMLERİMİZİ SATIŞA SUNUYORUZ.

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

yeni karbon film , Türkiye imalatı karbonik film , yeni ısıtma filmi , ısıtıcı film  , ısıtma folyosu

Türkiye imalatı karbon folyo ısıtıcıları şimdi çok uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz.

Türkiye.nin her yerine stoktan hemen teslim.

 

GÜNEY KORE İMALATI Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

... Karbon Film ile Halı Altı Cami Isıtma  

 Karbon ısıtıcı filmlerimiz orjinal Güney Kore yada Türk  imalatıdır. Karbon halı altı ısıtma filmlerimizde tel yada rezistans yoktur. Karbon ısıtıcı filmler ehil kişilerce kurulumu yapılırsa hiçbir risk taşımazlar. Türkiye ve yurt dışına malzeme satışı yanında uzman teknisyenlerimizce de kurulum yapılmaktadır. Caminizin ısıtılacak alanı küçük ise ısıtma filmlerini , ısı yalıtımını ve isterseniz kumanda panosunu ölçünüze göre hazırlayıp kargo ile size ulaştırıyoruz. Caminin ısıtılacak alanı büyük ise komple kurulumunu da yapmaktayız.

 

karbon film , karbonik film , karbonik ısıtıcı , karbon ısıtıcı , cami ısıtma filmi , halı altı ısıtıcı , halı ısıtıcı , cami ısıtıcı , cami ısıtma , halı ısıtma

karbon film , karbonik film , karbonik ısıtıcı , karbon ısıtıcı , cami ısıtma filmi , halı altı ısıtıcı , halı ısıtıcı , cami ısıtıcı , cami ısıtma , halı ısıtma

  Camilerde 25 yıldır ısıtma sistemleri uygulayan firmamız inşaat halinde yada bitmiş camiler için farklı çözümler sunmaktadır.İnşaat halindeki camilerde sıcak sulu borulu yerden ısıtma , elektrik kablolu tabandan ısıtma ve kullanılan camilerde halı altı ısıtma sistemi olarak adlandırdığımız karbon filmler ile çok pratik ve işletmesi çok kolay sistemler kurmaktayız.Yerden ısıtma bilinenin aksine oldukça sağlıklı bir sistemdir. Toz kaldırma ihtimali çok zor olduğundan özellikle toza alerjisi olanlar için mükemmel bir ısıtma sistemidir.  Yerden ısıtma , Isı pompası , LG Hava Kaynaklı ısı pompası , Toprak kaynaklı ısı pompası , ARÇELİK Hava kaynaklı ısı pompası ,  Karbon Infrared zeminden ısıtma ,Cami halı altı ısıtma  , Duvardan ısıtma , duvardan soğutma , ALLSTAR Aluminyum radyatör ,Merkezi vakum süpürge sistemleri , DANFOSS Yerden ısıtma , DANFOSS duvardan ısıtma  , Elektrikli yerden ısıtma , hamam ısıtma , duvardan ısıtma , Termik güneş enerjisi Sıcak su sistemlerini güvenli sağlıklı ve ekonomik olarak ilk elden 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle size sunuyoruz.

Uzun Ömürlü , Telsiz , Rezistansız Cami Halı Altı Isıtma Uygulaması
cami ısıtma panosu , halı altı ısıtma , cami ısıtıcı , otomatik cami ısıtma , karbon film cami ısıtma karbon filmle cami ısıtma , cami ısıtıcı , halı ısıtıcı , ucuz cami ısıtma , kore film , karbonik film , karbon film

 KARBON FİLM İLE ( KARBONİK ) CAMİ HALI ALTI ISITMA

 Karbon ısıtma filmleri ile cami halı altı ısıtma sistemleri en ucuz ve en ekonomik ısıtmayı sağlar. Cami ısıtma sistemlerinde amaç camiyi değil cemaati ısıtmaktır. Kullandığımız filmler Güney Kore yada Türk Malı olup , ısı yalıtımlarımız alüminyum folyoludur. Alüminyum folyolu yalıtımın birçok faydası görülmektedir , bunlardan birisi ısıyı aşağıya geçirmemesi ikincisi bölgesel ısı birikimini önleyerek yangın ve filmlerdeki kavrulma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Cami halı altı sistemlerinde kullandığımız namaz saati programlayıcılarımız son teknoloji ürünü olup ile göre otomatik çalışır . Gün değişimlerinden etkilenmez.

 

karbonik halı altı ısıtma filmi

cami ısıtıcı , cami halı laltı ısıtma , mescid ısıtma , halı ısıtma , cemaat ısıtma , karbon ısıtma , karbonik ısıtma , karbonik film

KARBONİK ISITMA FİLMLERİ

Karbonik ısıtma filmlerimiz orjinal Güney Kore veya Türk Malı olup , içerisinde tel yada rezistans yoktur . Tamamen karbon teknolojisi ile imal edilmektedir.

Karbonik filmlerimiz cami ısıtması yanında ev ısıtmasında , ofis ısıtmasında da güvenle kullanılır.

Halı altı ısıtma yanında parke altı ısıtmada da kullanılır. Islak hacimler için karbonik filmlerimiz uygun değildir.

Cami ısıtmasında kullandığımız ısıtıcı filmlerimiz 180 -240 Watt / mt gücünde olup filmlerimizin eni 80 cm.dir.

Cami ısıtma için günümüzün en uygun teknolojik çözümüdür. Firmamız halı altı ısıtma sisteminde alüminyumlu ısı yalıtımını ve otomatik kontrollu panoyu tavsiye etmektedir.

   

EN UCUZ , EN GÜVENLİ , EN SAĞLIKLI CAMİ ISITMA

Yeni Ürün : ÇALIŞAN SAFLARI PANO ÜZERİNDEN İZLEME

Firmamız kullanıcı istekleri ve kullanım şartları doğrultusunda sürekli olarak ürünlerini geliştirmektedir. Yeni geliştirdiğimiz otomatik namaz vakitlerine göre çalışan kumanda panolarımızda çalışan her safı kapak üzerinden panoyu açmadan görebilirsiniz.

Karbonik filmle cami ısıtma kumanda panomuzun avantajları :Cami Isıtma Kontrol Panosu Özellikleri

ABB veya SIEMENS şalt malzemeleri

Her ile göre programlanmış namaz saatleri ile çalışma

Halı altı sıcaklığını SET edebilme

Cami iç sıcaklığını SET edebilme

Programlanan saatler haricinde MANUEL olarak istenen her zaman ısıtma sistemi çalıştırılabilir.

Her safı ayrı ayrı çalıştırabilirsiniz.

Çalışan safları pano üzerinden görebilirsiniz.

Elektrik var ışığını pano üzerinden izleyebilme

Sistemin sorunsuz çalıştığını gösteren lamba

cami ısıtma panosu , otomatik cami ısıtıcı , bilgisayar kontrollü cami ısıtma panosu , karbonik ısıtıcı

   

OCAK 2011.de Basımı Yapılan Cami Isıtma BROŞÜRÜNÜ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

  1990’lı yıllarda camilerde radyatör yanında sulu yerden ısıtma sistemleri de uygulanmaya başlandı.Fakat borulu sistemin rejim süresinin uzun olması, sistemin 24 saat çalışması gerektiğinden dolayı enerji tüketimlerinin fazlalığına yol açtı. Camilerde sadece cemaat bölümünün ısıtılması yeterli olmaktadır.  Yerden ısıtma haricinde hiçbir sistem bunu sağlayamamaktadır. Yerden ısıtma haricindeki bütün sistemler önce kubbeyi sonra cemaati ısıtabilmektedir. Buda aşırı derecede enerjinin boşa harcanması demektedir. Enerjinin efektif kullanımı ve konfor şartlarının tam sağlanması amacıyla camilerde yerden ısıtma sistemleri uygulamak daha akılcı bir çözümdür.

 

OCAK 2011.de Basımı Yapılan KARBONİK FİLMLE ISITMA BROŞÜRÜNÜ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

 

 

Bilgi ve belgeler firmamıza ait

WhatsApp 0533 629 59 69 ( Mesai Saatlerinde )

Kuruluş  1998

cami ve cemaat ısıtması için bize mail atınız

Konerji müh. 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar yüzlerce binanın yerden ısıtma sistemi yanında birçok caminin halı altı ısıtma sistemini başarı ile tamamlamıştır. Firmamız Türkiye.nin tamamında hzimet vermektedir.

Türkiye.nin Heryerine Hızlı ve Zamanında Hizmet..........

 

 

KONERJI Cami Isıtma , Halı Altı Isıtma , Isıtma Folyosu , Isı Yalıtım , Bilgisayar Kontrollü Panolarını tüm Türkiye'ye toptan olarak kargo veya ambar ile sevk edebilmekteyiz.

 

Hakkımızda

Ücretsiz Teklif Al

Satınalma Rehberi

Isıtma Malzemeleri

Montaj Klavuzları

Montaj Bayileri

Sipariş Takip

Sertifikalar